Rozprodávám pozůstalost. Nejsem znalec! Pokud umím dýnko otevřít - otevřu ho. Do inzerce mohu vložit pouze čtyři fotky. Proto se nedivte že nejsou vidět všechny detaily. Ty si případně před zakoupením vyžádejte. Nechci ztrácet čas opětovným vystavováním zboží po výmluvách typu: na fotkách to nebylo vidět. Kdo je sběratel, ví, na co se zeptat a já, pokud umím, odpovím...





