Certifikáty

Pokud vlastníte nějaký model hodinek Prim o kterém se domníváte, že má vysokou sběratelskou hodnotou a přitom si nejste jisti zda se jedná o autentický kus, nabízím vystavení Certifikátu o původnosti hodinek.

 

V tomto Certifikátu bude uvedeno zda hodinky odpovídají výrobní dokumentaci a jsou na nich použity originální tovární díly. Samozřejmě včetně uvedení typu hodinek, přibližným rokem jejich výroby a zda příslušenství jako jsou řemínek, krabička a záruční list jsou autentické, či nikoliv.

Cena certifikátu: 800,- Kč

V případě zájmu mne kontaktujte na emailu  info@antik-prim.cz , nebo hodinky zašlete přímo na adresu Ing. Libor Hovorka, Na Zadomí 1234, 54901 Nové Město nad Metují. K hodinkám přiložte kromě své adresy i telefonní číslo a email, abych vás mohl v případě potřeby kontaktovat.

 

Hodiny PRIM Hodiny PRIM Hodiny PRIM
cz en
Dovoluji si Vás pozvat na moji přednášku o hodinkách Prim, která se bude konat v pražském kině AERO ve čtvrtek 6. října 2022 od 18:00 hodin. Součástí přednášky bude i ukázka několika modelů hodinek Prim s kterými se běžně nesetkáte. Akci pořádá pan Václav Reischl z webu ProstěPrim. Vstupné 100,- Kč. V ceně vstupenky máte i jedno pivo nebo víno na baru Kina Aero. Váš Libor Hovorka