Popis
Kniha PRIMKY přináší první komplexně zpracovanou historii československých hodinek, budíků, minutek a hodin značky Prim.
První část knihy mapuje vývoj a výrobu hodinek Prim v období ohraničeném rokem 1954, kdy byly zhotoveny první prototypy, a rokem1994, kdy byla ukončena jejich sériová výroba. Dále obsahuje kompletní katalog hodinek z tohoto období, krabiček a záručních listů. Nově oproti knize Hodinky Prim 1954-1994 přibyly kapitoly o hodinkách Prim v zakázkovém a exportním provedení. Druhá část knihy mapuje historii československých budíků, a to od roku 1947, kdy byla zahájena jejich výroba v Chronotechně Šternberk, a končí rokem 2000, kdy byla výroba ukončena. Tuto část knihy zakončuje přehled všech typů mechanických minutek Prim. Třetí část knihy obsahuje podrobný popis všech hodinových strojků, které se v závodech Chronotechna a Elton vyráběly od roku 1947 do poloviny 90. let. Mimo to je podrobně zpracován přehled jednotlivých modelů hodin z tohoto období.
Celkový počet obrázků: více jak 1300
Počet obrázků mimo katalogovou část: 705
Počet stran: 688
Doporučená prodejní cena: 1499,- Kč
POKUD BUDETE CHTÍT KROMĚ PODPISU I VĚNOVÁNÍ, NAPIŠTE MI JEHO TEXT DO ZPRÁVY PRO PRODÁVAJÍCÍHO.
Komentáře
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.Dobrý den, pane Hovorka, koupil jsem na Aukru hodinky Prim automat. Mají strojek Mijota,japonský. Ten prodejce je prezentoval jako top a vše ok. No realita je jiná. Krom jiných věcí a šrámů mají vadnou setrvačku. Prosím o radu, dá se někde sehnat, nebo kolik by stála oprava. Vím že asi bych měl hledat radu jinde, ale budu vděčný za vaši radu. Hezké svátky a pevné zdraví přeji. Štrba