Co vám na portálu Antik-Prim schází ?

Co vám na portálu Antik-Prim schází ?

Příspěvekod Accutron » ned 04. led 2015 12:20:29

Toto vlákno bych rád využil k tomu, abyste zde vyjadřovali svoje připomínky k podobě a fungování prortálu antik-prim. Pokud to budu umět, tak rád vyhovím vaším představám a požadavkům.
Accutron 300 Hz
Accutron
 
Příspěvky: 884
Registrován: úte 23. pro 2014 12:34:17

Re: Co vám na portálu Antik-Prim schází ?

Příspěvekod Tea » úte 06. led 2015 22:55:46

Kontrola dostupnosti zboží v reálném čase.

Nevim, jak přesně funguje systém nákupního košíku, ale přesto, že jsem měl u dvou objednávek od Andreje při odesílání všechny 4 hodinky k dispozici, později mi přišlo vyrozumění o zrušení objednávky z důvodu nedostupnosti zboží — již bylo prodáno dříve.
Asi to není úplně ideální řešení… spíše by se mělo zboží nejpozději okamžikem odeslání objednávky deaktivovat/znepřístupnit. Čili další objednávku na stejné zboží by systém už neměl vůbec přijmout.

Nechci, aby to znělo příliš negativně, Libore, jsem naopak rád, žes svůj PRIMland rozběhl. Gratuluji a věřím, že se drobné nedostatky časem vyladí k dokonalosti.
Tea
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 06. led 2015 19:56:15

Re: Co vám na portálu Antik-Prim schází ?

Příspěvekod Andrej » stř 07. led 2015 8:01:22

děkuji za vyjádření názoru. bohužel jsem podcenil zájem o nabízené hodinky. během včerejšího dne se na mne sesypalo přes šedesát objednávek na několik stovek kusů hodinek a to mluvím jen o položkách nabízených pod nickem Andrej. vzhledem k tomu, že na to jsem sám a i pro mne je spuštění webu a jeho správcovství věc kterou jsem nikdy nedělal, tak z toho pak pramení ty zmatky.
budu se snažit v co nejkratší době to dát do pořádku.
Andrej
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 23. pro 2014 12:57:25

Re: Co vám na portálu Antik-Prim schází ?

Příspěvekod janpivoda » ned 11. led 2015 22:14:27

Já bych se přimlouval za to, aby po zakoupení bylo možné zboží zobrazit i s popisem. Zakoupil jsem 2 hodinky a když jsem se chtěl potom ještě jednou podívat na popis, už to není možné.
janpivoda
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 10. led 2015 21:25:24

Re: Co vám na portálu Antik-Prim schází ?

Příspěvekod Accutron » pon 12. led 2015 9:01:15

zkusím se zeptat dodavatele webu zda to půjde zařídit. uvídíme. jakmile budu něco vědět, dám to sem.
Accutron 300 Hz
Accutron
 
Příspěvky: 884
Registrován: úte 23. pro 2014 12:34:17


Zpět na Antik-Prim

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků